Pompa JetFlush 4 – do czyszczenia instalacji c.o.

pompa-jetPrzedstawiamy państwu pompę JetFlush 4 Jest ona niezbędnym narzędziem w czasie czyszczenia instalacji silnie zanieczyszczonych lub o większej pojemności wodnej, np. w biurowcach, szkołach czy blokach mieszkalnych.

Dzięki współpracy w pompą, praca nasza będzie bardziej efektywna. Intuicyjna obsługa urządzenia, nie nastręcza żadnych kłopotów, a będący w komplecie osprzęt podłączeniowy pozwoli nam bezproblemowo wpiąć się do każdego rodzaju instalacji w dowolnie wybranym miejscu. Dzięki ergonomicznej konstrukcji JetFlush 4 jest łatwa w przenoszeniu. Jedyna w swoim rodzaju kombinacja zaworów umożliwia bezpośrednie spłukiwanie odpadów i odprowadzanie ich do ścieków. Zautomatyzowane zimne napełnianie wyklucza ryzyko przelania, a wskaźnik temperatury – przegrzania.

sentinel-x400Pompa ta jest przeznaczona do stosowania z całym asortymentem chemicznych produktów czyszczących firmy Sentinel. Szczególnie polecamy czyszczenie starych i mocno zanieczyszczonych instalacji preparatem X400. Jest to niekwaśny preparat, który można stosować do wszystkich typów instalacji, także z aluminiowymi elementami. Powoduje rozproszenie starych produktów korozji.

sentinel-x800Do dużych systemów centralnego ogrzewania polecamy środek X800. Jest on przeznaczony do stosowania ze sprzętem do płukania ciśnieniowego. Usuwa osady tlenku żelaza i wapnia. Może działać w warunkach neutralnego pH.sentinel-x100

Pamiętajmy, że po wyczyszczeniu instalacji należy wraz z napełnianiem czystą wodą, wprowadzić inhibitor X100,

Urządzenie JetFlush4 zostało skonstruowane i wyprodukowane razem z firmą Grundfos.

Pompę można zakupić w hurtowni LOGOS, ale także wypożyczyć. Cena wynajęcia jest dostępna, po zalogowaniu, na stronie internetowej www.logos-instalacje.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>