Filtrowanie wody i ochrona instalacji c.o.

W branży instalatorskiej coraz częściej zwraca się uwagę na jakość zładu. Woda może być twarda, zabrudzona lub zbyt agresywna, a skuteczna ochrona instalacji wymaga okiełznania jej. Rozwiązania problemu są różne, a w tym artykule omówimy z pewnością jedno z najpewniejszych.

Zestawienie nowoczesnego filtru systemowego Eliminator VORTEX z inhibitorem korozji Sentinel X100 to gwarancja wydajnej i bezpiecznej instalacji.

Sentinel X100

sentinel x100Inhibitor korozji Sentinel X100 jest bezwzględnie zalecany przez wiodące na rynku firmy kotlarskie, jak np. De Dietrich. Nie ma w tym nic zaskakującego, gdy zauważymy, że Sentinel X100 chroni wymienniki ciepła i pozwala utrzymać wydajność grzewczą instalacji.

Sentinel X100 zapobiega osadzaniu się kamienia kotłowego i postępowaniu korozji. Utrzymanie wymiennika ciepła w nienagannym stanie od strony wodnej eliminuje straty energetyczne, powodowane zwykle przez warstwy osadów. Działanie ochronne inhibitora blokuje również wydzielanie się gazów wodorowych i ogranicza hałas w kotłach. Jest odpowiedni do wszystkich metali, łącznie z aluminium, a do tego łatwy w obsłudze.

Eliminator VORTEX

Kompaktowy filtr z wydajnym magnetycznym układem filtrującym zanieczyszczenia

FILTR SYSTEMOWY ELIMINATOR Vortex 300Vortex łączy technologię filtrowania magnetycznego z innowacyjną techniką rdzenia wirowego, co zapewnia lepsze wychwytywanie zanieczyszczeń.

Filtrowanie wody i ochrona instalacji c.o. Filtr systemowy Eliminator VORTEX posiada szereg zalet:

  • niewielki rozmiar, pozwalający na montaż w trudno dostępnych miejscach
  • nieskomplikowana instalacja w linii z użyciem trójnika obracanego o 360 stopni w ciągu kilku minut
  • łatwe serwisowanie, wystarczy wyjąć i przepłukać magnes
  • 10 lat gwarancji

Więcej informacji na temat produktu można znaleźć na blogu sklepowym Chemii Instalacyjnej. W razie dodatkowych pytań, chętnie udzielimy Państwu odpowiedzi drogą mailową lub telefoniczną.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w naszym e-learningu. Poprawne wypełnienie nietrudnego testu zaowocuje wystawieniem certyfikatu znajomości produktów chemicznych marki Sentinel oraz uzyskaniem korzystnych warunków rabatowych w naszym sklepie chemiainstalacyjna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>