Film dokumentalny: filtr systemowy Eliminator

Wychwytuje z wody zanieczyszczenia, odwirowuje je, oddziela i magazynuje w osadniku. Filtr systemowy Eliminator to potężny sojusznik w walce z zabrudzeniem instalacji. System jego działania oparty jest o 4 cyklony wirnikowe i 4 magnesy.

Poniżej przedstawiamy film, na którym przedstawiciel firmy Sentinel doświadczalnie demonstruje działanie filtra.

Na początku wskazana zostaje różnica między modelem testowym, a oryginalnym produktem. W celach demonstracyjnych filtr został wykonany z przezroczystego plastiku. Pozbawiony został także magnesów, ukazuje zatem metodę działania cyklonów. Następnie pokazuje, jak czerwone ziarenka, będące w tym przypadku zanieczyszczeniami, są całkowicie zatrzymywane przez system cyklonów.

Kolejny film ukazuje w zbliżeniu ten sam proces. Można dokładniej zaobserwować sposób działania cyklonów.

Ostatni film pokazuje teorię działania filtra poprzez prostą animację. 4 cyklony i 4 magnesy oddzielają zarówno magnetyczne, jak i niemagnetyczne zanieczyszczenia. Oczyszczona woda wraca do obiegu przez otwór w górnej części maszyny, zaś zanieczyszczenia gromadzone są w specjalnym zbiorniku, który opróżnia się poprzez otwarcie zaworu.  Filtr systemowy Eliminator zbudowany jest z wysokiej jakości materiałów. Można go zamontować bez konieczności użycia żadnych specjalnych narzędzi.

Filtr systemowy Eliminator

filtr systemowy eliminator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>